Sertai Pertandingan Team Event pada 22 April 2017

Hubungi  Urus Setia Pendaftaran : Hairul – 0565278278 / Rashid -0558574934

Permarkahan Pasukan / Penalti

Format PasukanStatus /PenaltiHandycap (HC)
4 pemain lelakiTolak 40 matarujuk ruang HC
1 Lelaki + 3 WanitaDibenarkanrujuk ruang HC
2 Lelaki + 2 Wanita Dibenarkanrujuk ruang HC
3 Lelaki + 1 Wanita Dibenarkanrujuk ruang HC
Keluarga + 1 WanitaDibenarkanrujuk ruang HC
4 Wanita Dibenarkanrujuk ruang HC
Tiada Uniform (Lelaki)Tolak 10 mata setiap pemain yang tidak beruniform

Ahli MJ Bowlers: Syarat pasukan yang dibenarkan

Format PasukanStatusHandycap (HC)
2 Lelaki + 1 Wanita +1 (Bukan MJ) Dibenarkanrujuk ruang HC
1 Lelaki +3 Wanita (Bukan MJ)Dibenarkanrujuk ruang HC
1 Lelaki +1 Wanita +2(Bukan MJ)Dibenarkanrujuk ruang HC
1 Lelaki +2 Wanita + 1 lelaki (Bukan MJ)Dibenarkanrujuk ruang HC

Senarai Handycap (HC)

KategoriUmurJumlah HC
Lelaki>2020
Lelaki <20 30
Kanak-Kanak<1250
Wanita <2040
Wanita30
MJ Bowlers ( Lelaki)Tiada
MJ Bowlers (Wanita)Tiada

Senarai Pasukan dan pemain

No.PasukanPemainKaptenKombinasiKomuniti
1.SPARE ME1. Hairul
2. Hanna
3. Dalina
4. Ahmad
Hairul3L + 1PJEDDAH
2.PERFECT ROLL1. Azizan
2. Adib
3. Rozana
4. Hasnah
Azizan2L + 2PJEDDAH
3.CONSISTENT1. Suhaimie
2. Din
3. Shikin
4. Hafiz
Suhaimie3L + 1PJEDDAH
4.PIN STRIKERS1. Wan Kamal
2. Azhana
3. Ayub
4. Rashid
Kamal3L + 1PJEDDAH
5.GENG YANBU1. Suhaimi
2. Ahmad Zaidul
3. Aidil Amir
4. Aizal Yusrina
Suhaimi3L +1PYANBU
6.PIN PUSHERS1. Azmi
2. Faizal
3. Raemyzan
4. Mahani Jamaat
Raemyzan3L +1PYANBU
7.PRASARANA 11. Hj Musa
2. Haikal
3. Zaki
4. Zed
Hj Musa4 LMEKAH
8.PRASARANA 21. Rofizi
2. Zack
3. Nor Azli
4. Amirul
Rofizi4LMEKAH
9.KONSULAT PREMIER1. Norazami Nordin
2. Adi Affendi
3. Nurhayati
4. Azmi Junaidi
Norazami3L + 1PJEDDAH
10.KONSULAT SUPER1. Khairul Anuar
2. Zulkhairi
3. Mohd Hanif
4. Khairunnisa
Zulkhairi3L + 1PJEDDAH
11.KFSH & RC1. Rohana
2. Kasturi
3. Ida Yuzarina
4. Noridayu
Rohana4 PJEDDAH
12.TEAM FENDI1. Affendy
2. Yusri
3. Hariri
4. SUkmawati
Affendy3L +1 PJEDDAH
13.RABIGH1. Fazlee
2. Riduan
3. Noorsusilawati
4. Nooralya
Fazlee2L + 2PRABIGH
14.TH Team A1. Tuan Hj Saimi
2. Abdullah Abd Manaf
3. Ahmad Abd Rashid
4. Faezah
Haji Saimi3L + 1PJEDDAH
15.TH Team B1. Mohd Zawawi
2. Hasmizan
3. Ibrahim Saad
4. Noremy
Mohd Zawawi3L + 1PJEDDAH
16.SHUHAIBA POWER1. Hairul Niam
2. Amir
3. Shabbir
4. Rozie
Hairul Niam3L +1PJEDDAH
17.SANDTROOPERS1. Nassis Sulaiman
2. Huzairi
3. Husaini
4. Mariam Alyahya
Nassis 3L +1PJEDDAH
18.BALUN1. Faris
2. Fazlina
3. Amal
4. Harith
Faris3L +1PMEKAH
19.AL MALAYOU1. Zuhir
2. Rabie
3. Akram
4. Mohammed
Zuhir 4L MEKAH
20.WARRIOR1. Mazlan
2. Ain
3. Badrul
4. Yazid
Mazlan3L +1PJEDDAH
21.PADU1. Hud
2 Yusfirra
3. Mamduh
4. Afiq
Hud3L +1PMEKAH
22.PRASARANA 31. Hazmi
2. Anwar
3. Farid
4. Khairul Ariffin
Hazmi4LMEKAH
23.PRASARANA 41. Lattif
2. Lan
3. Azlan
4. Kodi
Lattif4LMEKAH
24.TWEED BOYS1. Kiko
2. Mukhruz
3. Anas
4. Mustafa
Mustafa4LJEDDAH
25.BABUSONG1.Muadz
2. Hj Kamel
3. Khairul
4.Yakob
Muadz4LJEDDAH
26.BELASAH1. Ku Muhsin
2. Nurul
3. Amali
4. Hafiz
Amali3L +1PMEKAH
27.RESERVE
28.RESERVE
Skip to toolbar